Odkazy

IECC, o.p.s - MAS Moravskobudějovicko
IECC, o.p.s. - MAS Moravskobudějovicko, jako nezisková společnost, pomáhá klientům v získávání dotací z Evropských fondů (např. ROP JV, OPŽP, PRV, ...), následnou celkovou agendu spojenou s dotacem. Pomůžeme nejen velkým firmám, ale také rádi spolupracujeme s malými podnikateli a zvláště s drobnými živnostníky.
Regály
Firma Stratus spol. s.r.o. nabízí regály v téměř dvou desítkách různých typů a v desítkách velikostí.
Řídící systémy UNIMA-KS
Vyvíjíme a vyrábíme řídící systémy kogeneračních jednotek, řídící systémy a řídící jednotky motorů s funkcí regulace otáček motoru, regulace směsi a teploty či elektroniké zapalování. Dále měřící přístroje a měřící techniku jako např. síťová ochrana NSU, osciloskop, wobbler či 3-fázový generátor pro simulaci sítě.
Reklamní předměty
Reklamní předměty YASHICA - to jsou ty nej dárkové předměty pro Vaše klienty. Reklamní předměty můžete objednávat již od 1 ks pro osobní použití, nebo si můžete nechat potisknout libovolné množství dárkových předmětů pro své klienty.
Správce webu
Pořiďte si konečně úspěšné webové stránky, které každý snadno najde a spravujte je pohodlně, sami a ZDARMA. Správce webu firmy YASHICA Vám ukáže jak na to! Včetně optimalizace pro vyhledávače.
Jiří Drašar, a.s.
Správa nemovitostí Brno, Jihlava, Třebíč - kompletní technická, právní a ekonomická správa SVJ, bytová družsta, sdružení, on-line správa, právní pomoc a zastupování vlastníků.
Zahradní keramika H+M
Firma Keramika H+M - zahradní keramika, okrasné vázy, květinové truhlíky, keramické vázy, okrasná keramika, truhlíky, zahradní fontány, zahradní umývátka a zahradní umyvadla, zahradní keramické dekorace.
Plastové jímky
Plastové jímky evropské kvality se zárukou, nejlevnější plastové jímky, každá plastová jímka má vystaven certifikát nepropustnosti. Naše plastové jímky vozíme po celé ČR a SR.
Plastové septiky
Plastové septiky samonosné, plastové septiky pro obetonování a dvouplášťové septiky - výroba, prodej a montáž septiků evropské kvality s certifikátem těsnosti a nepropustnosti. Dodáváme také ČOV.
Ela Moravia
Punčochové zboží Ela Moravia - dámské punčochového zboží, punčochy, punčochové kalhoty, dámské punčocháče, elastické punčochy, dámské podkolenky, dámské ponožky a speciální punčochové výrobky.
Odtahová služba Jihlava, Vysočina
Asistenční služba Jihlava - Vysočina. Asitenční služby při nehodách, nehodová služba, odtahová služba, rychlá asistence, řešení nehod, odtah, náhradní vozidlo při nehodě. Autopůjčovna vozidel. Lokalita Vysočina, Jihlava, dálnice D1 a celá ČR.
Mince a medaile
Ražba mincí a medailí - mince, medaile, žetony, plakety, historická ražba mincí, kovové mince, dukáty, tolary, zalťáky, stříbrňáky.
Jímky, žumpy, septiky
BRESCO a.s. - Plastové a samonosné jímky‚ žumpy, septiky‚ plastové šachty, vodoměrové šachty, odlučovače tuku, odlučovače ropných látek