Nákladní doprava hutního materiálu

Firma "KOBRA" disponuje vlastními nákladními vozidly pro vnitrostátní dopravu.
Vozidlo    IVECO Eurocargo 180/230 s délkou ložné plochy  8 m lehce odváží 10m nosiče. Nosnost vozidla je 8,5tuny.                                                                                                                                                   Dalším vozidlem je Renault Midlum vybavený jeřábovou rukou k vyložení přepravovaného hutního materiálu u zákazníka s nosností 8,5tuny.                                                                                                             Obě vozidla jsou vybavená shrnovací plachtou k zakrytí přepravovaného materiálu. 

 

 

Novinky

DOPRAVNÍ OMEZENÍ

Vážení zákazníci ;
od 23.7. 2018 bude omezen příjezd k naší firmě KOBRA hutní prodejna z důvodu opravy krajské komunikace č.II/ 360 v úseku od kruhového objezdu na výpadovce z Třebíče směr Střítež až po odbočení na místní komunikaci k našemu areálu.
Příjezd k nám bude zajištěn od obce Střítež bez omezení. V případě potřebné navigace nebo pomoci s průjezdem nás kontaktujte na tel. 603 490 045. V obci Střítež jsou směrové tabule k areálu KOBRA.

ŽELEZNÁ POHOTOVOST

Pracovní doba po-pá 7,00- 16,00 hod.

Mimo tuto dobu možno dle dohody na telefonu
ŽELEZNÁ POHOTOVOST : 603 490 045


Příjemný nákup přeje kolektiv zaměstnanců firmy KOBRA

Prodej zbytkového materiálu

Prodáváme různé odřezky profilů a zbytky plechů.
Cena 6,-Kč/kg včetně DPH.
Dále speciální nabídka :
jekly : 67x35x2mm
60x25x3mm
70x40x4mm
12,50 Kč/kg

Nové webové stránky

Abychom Vám byli co nejblíže, spustili jsme novou webovou prezentaci naší firmy. Věříme, že zde najdete všechny informace, které hledáte a brzy naši prodejnu hutního materiálu navštívíte.

Spuštěny nové www stránky

Spustili jsme nové www stránky prodejny hutního materiálu. Stránky dodavatele